Classificació 2016

FIGOT RACE - XALLENGER BTT 22/5/2016
Aj. Riba-Roja
CLASSIFICACIÓ GENERAL HOMES (PROVISIONAL)
Posició Dorsal Cognoms Nom Club Temps
1 173 ROMERO BARCELÓ MARC BELLMUNT DEL PRIORAT 1:49:43
2 127 VAZQUEZ SANCHEZ MARCOS TARRAGONA 1:49:56
3 41 MARZA BEDOS PAU XERTA 1:50:23
4 213 JORNET SABATE XAVIER FLIX 1:53:09
5 48 MARRASE ORTIZ JOSE JUAN TORTOSA 1:53:36
6 172 ROMERO BARCELÓ PAU BELLMUNT DEL PRIORAT 1:54:47
7 189 CAVUICOU ROIG XAVIER LA SELVA DEL CAMP 1:54:50
8 76 GALLEGO CASADO JORDI SANTA BARBARA 1:55:45
9 86 CASANOVA VILLALONGA SERGI VINAROS 1:57:26
10 134 ADELL SABATÉ JUANJO ROQUETES 1:58:19
11 77 VAZQUEZ FORS XAVIER SANT CARLES DELA RAPITA 1:58:50
12 162 LEIS CES ESTEBAN TORTOSA 2:02:02
13 75 CABALLE FONTANET DAVID AMPOSTA 2:02:39
14 128 Garcia Artiga Edgar Salou 2:02:48
15 209 VIVANCO REDONDO SERGIO REUS 2:03:46
16 203 AGUEVOLA ROBERT LA POBLA DE MAFUMET 2:03:48
17 169 JIMÉNEZ MORTE DIDAC MIAMI-PLATJA 2:04:12
18 59 DELGADO RUZAFA  JOSE LA CANONJA 2:04:44
19 174 CARLES TAFALLA JAUME BITEM (TORTOSA) 2:04:53
20 70 VALLVÉ GONZÁLEZ XAVIER POBLA DE MAFUMET 2:05:07
21 190 ALFONSO BIGORRA VICTOR TIVISSA 2:05:33
22 192 VICENTE MAURI VICTOR TIVENY 2:06:37
23 62 Espuny Mestre Gerardo Jesus 2:06:43
24 207 PALAO JIMENEZ PEDRO AMPOSTA 2:07:12
25 89 GOMEZ PEREZ JORGE TARRAGONA 2:08:04
26 60 ROIG AZNAR XAVI SANT CARLES DE LA RÀPITA 2:08:16
27 32 ESCODA FREIXAS SERGI  BOTARELL 2:08:22
28 52 Torres Ventura  David Cambrils  2:08:25
29 69 BOVER FALCÓ OSCAR VINARÒS 2:08:27
30 18 TRIAS SENTIS SALVADOR MÓRA D.EBRE 2:08:29
31 186 SABATE LLECHA ALEIX LA VILELLA BAIXA 2:09:04
32 120 ALAMINOS MORENO FRANCISCO  LES BORGES DEL CAMP 2:09:45
33 155 ESCRIBÀ BLANCH SERGI SANT CARLES DE LA RÀPITA 2:10:28
34 206 ASENS LLOMBART JOAN PERE MORA D'EBRE 2:10:39
35 13 FERRANDO VIDAL JOAN ENRIC SANT CARLES DE LA RÀPITA 2:10:48
36 27 GASPARIN FERNANDEZ TONI SANT CARLES DE LA RÀPITA 2:10:51
37 110 LOUREIRO REVUELTA DANIEL REUS 2:11:00
38 210 PARDO GARCIA DAVID Cambrils  2:11:30
39 198 MEDINA GOMEZ DAVID RODA DE BARÀ 2:11:44
40 170 SANGÜESA PRATS RUBEN  DELTEBRE 2:14:46
41 67 SOLE ALBI MARIO FLIX 2:14:57
42 121 GARCIA SUBIRATS LLUIS AMPOSTA 2:15:00
43 81 RULL SANAHUJA ALEIX EL CATLLAR 2:15:23
44 114 VIZCARRI ARS ADRIA GINESTAR 2:15:55
45 14 TORRALBO ESTORACH CRISTOBAL Deltebre 2:16:05
46 159 PORRES CABANES SERGI TORTOSA 2:16:11
47 197 TURON OLIVE JOSEP LES BORGES DEL CAMP 2:16:48
48 147 GRIFOLL VIDAL DAVID EL MOLAR 2:16:57
49 161 GIMENEZ MCCARTHY DANIEL 0 2:17:33
50 91 GIMENEZ ESQUERRE JURIC EL PERELLO 2:17:52
51 29 DESCARREGA DE LA VEGA GERARD Reus 2:17:54
52 167 REDÓ CASTELL JORDI AMPOSTA 2:18:47
53 179 SABALATE CALAHORRO MANUEL TARRAGONA 2:18:48
54 202 ELORZ FORCADELL JOAN SANT CARLES DE LA RAPITA 2:19:24
55 208 MUNUERA MUNTE GERARD FLIX 2:19:26
56 150 RIERA FORES JORDI  Vinebre 2:19:45
57 164 PANISELLO MORALES RUBEN AMPOSTA 2:20:12
58 200 ARBOLÍ ANDRES ENRIC RIBA-ROJA D'EBRE 2:20:52
59 26 COTS FOLQUÉ XAVIER BENIFALLET 2:21:32
60 73 ROMERO ESPUNY OSCAR SANTA BARBARA 2:21:49
61 79 MIRAVALLS GINOVART JUAN JOSE  ROQUETES 2:21:51
62 90 BENITO BLANCH MARC L.ALDEA 2:21:56
63 182 Alvarez Llanos Sergi Montblanc 2:22:27
64 123 CARTANA PUJOL JOSE MARIA SEGUR DE CALAFELL 2:23:22
65 22 VILAVERT CASTELLÀ RAMON SANT CARLES DE LA RÀPITA 2:24:04
66 126 FORTUNY FONTGIVELL CARLES LLUIS RIUDOMS 2:26:04
67 111 calvo diaz sergio tarragona 2:26:40
68 28 LOPEZ BAYERRI  JOEL TORTOSA 2:29:10
69 61 VILADRICH ALIFONSO JUAN MARIA  TORTOSA 2:29:15
70 102 CORTÉS PURIFICACIÓN FELIPE MÓRA D.EBRE 2:31:22
71 55 León Vidal José Luis Tarragona 2:31:41
72 12 KELLENBERGER MICHAEL AMETLLA DE MAR 2:32:03
73 185 PELLICER CERVERA DOMINGO BENICARLÓ 2:32:14
74 64 DEIXENS MARTINEZ JOAN BENICARLO 2:33:26
75 39 FOIX  SENAR VICTOR BENICARLO 2:33:59
76 8 SANCHO REDON JAVIER ALCANAR 2:34:12
77 195 ARMENGOL FERRE CARLOS TORTOSA 2:35:31
78 125 SIRACH VEGA FELIX BELLMUNT DEL PRIORAT 2:36:23
79 187 ROIG SERRA JOAN ALFORJA 2:36:26
80 7 GARRIDO PRADES JOAN  TORTOSA 2:38:12
81 80 BERTOMEU CID IVAN l.ampolla 2:38:15
82 107 VILANOVA FERRE ALBERT LA POBLA DE MASSALUCA 2:39:55
83 74 SANCHEZ PASCUAL DANI SANT CARLES DE LA RAPITA 2:41:05
84 36 GASPARIN ROSALES JUAN JOSÉ SANT CARLES DE LA RÀPITA 2:41:09
85 72 FAVA SANS J.CARLOS AMPOLLA 2:42:17
86 78 NAVARRO JOEL L.AMPOLLA 2:42:21
87 104 FERRÉ VADILLO SERGI CAMARLES 2:43:16
88 5 ROLDAN CARRETON JOSE MARIA VALENCIA 2:43:41
89 94 BAGÉS TRIVIÑO ALFRED REUS 2:43:44
90 145 porta  jove Sergi Lleida 2:44:30
91 44 GARCIA NOLLA JORDI AMPOSTA 2:45:09
92 160 SANCHO ROMEU EDUARD BENISSANET 2:45:36
93 193 BAGES ESTOPA RICARD SANT CUGAT 2:46:04
94 21 JOVE TOMAS HECTOR TORTOSA 2:47:20
95 35 MURRIA BARCOS JOSEP LLUIS EL PERELLO 2:48:35
96 124 AUDI ARASA RODRI AMPOSTA 2:51:49
97 87 ROYO LEON RICARDO M ROQUETES 2:53:09
98 6 MARTI CID JORDI L.ametlla de mar 2:54:34
99 15 CERRILLO CLAVIJO GERARD REUS 2:55:45
100 139 FERRE HUGUET JOSEP FALSET 2:56:09
101 118 RODA BENET JORDI FALSET 2:58:12
102 100 FIGUERES RIUS MARIO FLIX 2:59:11
103 99 MéNDEZ ALONSO SEBASTIà FLIX 2:59:14
104 1 JUAN APARICIO FERNANDO AMPOSTA 3:06:10
105 82 VALLESPI AUBA MARTI GANDESA 3:08:28
106 144 MUÑOZ PACHECO VICTOR ELOY REUS 3:08:32
107 38 SIMO RAMON MANUEL VICTOR BENICARLO 3:10:00
108 135 pitarque cepria  dani l.Ampolla 3:10:40
109 146 MUÑOZ PACHECO SERGI REUS 3:12:06
110 132 Rios Calvo Luis Alberto Valladolid 3:20:53
111 201 MIGANJOS RUÍZ  MARIO ASCÓ 3:20:56
112 115 Ríos Calvo Óscar Móra d.Ebre 3:20:59
113 116 Escoda Escriba Sergi Mora d.Ebre 3:21:04
114 205 MARTINEZ MONTOSA ROBERT MORA D'EBRE 3:21:07
115 119 Beltrán Daniel Masriudoms 3:21:12
116 153 GARRETA PAPACEIT VICENT JORDI BENISSANET 3:25:51
117 141 PUJOL SARROCA JOAQUIM BENISSANET 3:25:52


FIGOT RACE - XALLENGER BTT 22/05/2016
Aj. Riba-Roja
CLASSIFICACIÓ GENERAL DONES (PROVISIONAL)
Posició Dorsal Cognoms Nom Club Temps
1 211 CLEIREN VEERIE Montbrio De Camp 2:21:21
2 49 FRANCO JUANOS PILI TORTOSA 2:42:24
3 92 Salvadó Vergés Arantxa Camarles 2:44:05
4 212 RIVAS SAMANIEGO NURIA VINYOLS DELS ARCS 2:52:57
5 184 Torrell Recasens Raquel Reus 3:14:51



FIGOT RACE - XALLENGER BTT 22/05/2016
Aj. Riba-Roja
CLASSIFICACIÓ REC CURT MASCULÍ (PROVISIONAL)
Posició Dorsal Cognoms Nom Club Temps
1 140 Sanchez cabrera Gerard La Rapita 1:15:17
2 180 ARÁNEGA MARTORELL EDGAR VILLALONGA DEL CAMP 1:17:34
3 157 TOLEDANO MARTÍN JAVI TARRAGONA 1:20:11
4 176 MUÑOZ TORRES CLAUDIO ANDRÉS TARRAGONA 1:22:42
5 46 CABALLÉ ANDREU ENRIC Riudecanyes 1:23:17
6 84 GUILLEN MARTINEZ JOAN Montbrio De Camp 1:23:44
7 71 CARDONA RAMOS ROSEMBERG JESUS 1:24:03
8 158 MONTERO  BADIA JAUME SANTA BARBARA 1:24:55
9 33 CASTELLÀ BALAGUÉ JOSEP SANT CARLES DE LA RÀPITA 1:28:21
10 130 MONTESINOS ALCARRAZ JAIME PRATDIP 1:29:56
11 42 CAMPOS VIDAL CARLOS MORA D´EBRE 1:30:15
12 25 Reverter Canalda Andreu Sant Carles de la Rapita 1:31:31
13 117 LORIENTE ARÍN GORI  BENICARLÓ 1:31:44
14 178 MIRO LLAURADO MARC  REUS 1:32:23
15 181 SEMPERE  ERIC REUS 1:34:48
16 194 GONZALEZ   CARLOS MIAMI-PLATJA 1:35:03
17 54 RIBES SERRES RICARD ASCÓ 1:35:18
18 93 Sevilla Barrientos Victor Vila-Seca 1:35:31
19 40 ROYO JASTI IVAN SANT CARLES DE LA RAPITA 1:35:35
20 30 Bernaus Fernandez Aarón Reus 1:35:39
21 113 MAZA NIETO DAVID Montblanc 1:36:55
22 58 BENLLIURE QUEROL RICHARD LA SENIA 1:37:17
23 68 SALAET MULET FABIÀ AMPOSTA 1:38:15
24 45 GALLARDO IGLESIAS ERIC MIRAVET 1:38:48
25 166 PNO BALLESTER LIMBERT  BENSSANET 1:39:37
26 143 GINE FABREGAT MARC  ROQUETES 1:40:37
27 83 VALLESPI ROQUETA JOSEP MARIA GANDESA 1:40:57
28 9 GINÉ CASAS ALBERT MIRAVET 1:41:25
29 17 CAMPS BALSALOBRE DAVID TARRAGONA 1:41:31
30 175 SANS GRAU DAVID ASCÓ 1:41:36
31 16 ESCODA MARTIN ISMAEL SANTA BARBARA 1:42:37
32 31 CASTELLÀ FORNÓS XAVI SANT CARLES DE LA RÀPITA 1:43:10
33 122 Domínguez Cuartielles Enric Gandesa 1:43:49
34 188 CREPO CARBADILLO POL REUS 1:44:13
35 103 ESCARIHUELA ALCOVERRO ARNAU BOT 1:44:36
36 165 ROMERO IBARS JOSEP SEROS 1:46:21
37 56 MEMBRADO AUXACH MIGUEL TORTOSA 1:46:24
38 131 AYZA SANTANA RAMON VINAROS 1:49:23
39 148 FAURA FERNANDEZ YAGO TORTOSA 1:49:59
40 129 Giralt Eroles Nacho Tarragona 1:50:02
41 108 ANGUERA TORRUBIANO JOAN TORTOSA 1:50:05
42 47 MARGALEF PALLARES DAVID EL PERELLO 1:51:35
43 109 Arroyo Piñol Xavier Maials 1:53:43
44 43 Franch Bertomeu Alexis Deltebre 1:57:05
45 168 LUQUE ARASA PERE JESUS-TORTOSA 1:57:29
46 105 Clua Vaquer Joan Gandesa 1:58:23
47 106 ACCENSI  ANDREU JUANJO TORTOSA 1:58:47
48 95 TORTA RIBAS RAUL amposta 2:00:19
49 2 FORNOS PORRES EUSEBI SANT CARLES DE LA RÀPITA 2:02:04
50 112 Sancho montañes miquel amposta 2:03:12
51 50 ARIAS CASTELLVÍ ANDRES TARRAGONA 2:03:25
52 23 MENDEZ ALONSO ANGEL TIVISSA 2:06:56
53 171 FONT ESTEVE FITO TORTOSA 2:09:08
54 98 ROCA i ANDRÉS PAU BALAGUER 2:09:51
55 183 Gonzalez Ayet Isaac Flix 2:16:04
56 136 Bret Solé Jaume Ascó 2:17:01
57 133 Bret gali Jordi  Ascó 2:18:56
58 191 BARBERA MARTI MIQUEL AMPOSTA 2:20:49
59 199 VILAPLANA JORDI FLIX 2:25:14
60 151 Segura Serres Marc Pinell de Brai 2:26:36
61 11 PUYO BENET JOSEP Mª TORTOSA 2:35:15
62 154 avila martin andreu sant jaume d. enveija 3:09:20
63 138 LUCAS TORRES ÀNGEL SANT CARLES DE LA RÀPITA 3:41:15
64 142 Dorà Lucas Oriol Sanr carles de la Rapita 3:41:18



FIGOT RACE - XALLENGER BTT 22/05/2016
Aj. Riba-Roja
CLASSIFICACIÓ REC CURT FEMENÍ (PROVISIONAL)
Posició Dorsal Cognoms Nom Club Temps
1 163 DÍAZ JULVE JÚLIA REUS 1:44:10
2 4 PUYO ROMERO CRISTINA TORTOSA 2:09:49
3 149 REVERTÉ JUANÍ ELENA SANT CARLES DE LA RÀPITA 2:24:21

3 comentarios:

  1. precios recorregut i bona organitzacio , gracies x tot

    ResponderEliminar
  2. Hola les penjareu per categories.....

    ResponderEliminar
  3. Era el dorsal 114 i no estic a la classificació de recorregut curt

    ResponderEliminar